Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej. ---------------------------------------- Randstad Engineering for over ten years specializes in search and selection of highly qualified professionals and managers for the manufacturing, supply chain and construction sectors.

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcynej poszukujemy osobę na stanowisko:

inżynier procesu

Nr ref.: 38433
Praca stała
Lokalizacja: Błonie

Zakres obowiązków:
  • Obserwacja, kontrola, usprawnianie procesów technologicznych
  • Udoskonalanie jakości, wydajności, zdolności produkcyjnych, wykorzystania maszyn, rozwój metod i urządzeń
  • Wdrażanie nowych wyrobów do produkcji seryjnej
  • Stałe doskonalenie procesu produkcyjnego
  • Analiza problemów jakościowych i opracowanie rozwiązań
  • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacja techniczną
  • Wdrażania zasad i narzędzi Lean Manufacturing

Oczekiwania:
  • Wkształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotiv)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność
  • Umiejętnośc pracy w grupie

Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)