ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i wprowadzanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie nowych technologii do przestrzeni produkcyjnej
  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji, procesów technologiczno-konstrukcyjnych na wyroby nowe i modernizowane
  • Współtworzenie narzędzi produkcyjnych
  • Wspieranie procesu produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz konstruktorami
  • Opracowywanie i raportowanie wyników do zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość maszyn, urządzeń oraz form i wykrojników w produkcji detali z tworzyw i gumy
  • Umiejętność planowania procesu technologicznego
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość technologii gumy, metod badań surowców, mieszanek gumowych i wyrobów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, oferującej rozwiązania w obszarze tworzyw sztucznych i gumy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie wzbogacone o premie
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
MIEJSCE PRACY: KANIÓW
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials