Inżynier procesu

JOBME S.A.

Bielawa, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe S.A. to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Stałego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

• Przygotowywanie i aktualizacja instrukcji pracy;
• Normowanie czasu pracy;
• Przygotowywanie i prowadzenie projektów inwestycyjnych w obszarze produkcji;
• Poprawa procesów wytwarzania obudów spawarek wykorzystując narzędzia LM;
• Przygotowywanie procesów produkcyjnych dla nowo projektowanych urządzeń spawalniczych;
• Współpraca z działem R&D przy projektowaniu nowych urządzeń spawalniczych;
• Wsparcie techniczne produkcji, rozwiązywanie bieżących problemów w procesach;
• Tworzenie technologii i parametryzacja indeksów w SAP;
• Nadzór i przygotowywanie programów na wykrawarki firmy Trumpf;
• Zapewnienie narzędzi dla zapewnienia procesów wytwarzania dla wydziału mechanicznego;

Klient oferuje:

pracę w międzynarodowej stabilnej firmie
interesujące warunki zatrudnienia
bogaty pakiet socjalny
pracę w zespole specjalistów

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Min. 2- lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w realizacji projektów związanych z poprawą efektywności procesów produkcyjnych
• Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
• Dobra znajomość MS Excel
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość AutoCad i SolidEdge

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria