Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, działającą na rynku międzynarodowym, specjalizującą się w produkcji elementów miedzianych m.in. dla przemysłu elektroenergetycznego, transportowego oraz lotniczego.

Stanowisko pracy:

Inżynier Procesu

Do głównych zadań na stanowisku należy:

  • Prowadzenie projektów związanych z optymalizacja procesów produkcyjnych, uruchamianiem produkcji nowych wyrobów
  • Organizacja procesu produkcyjnego
  • Zapewnienie prawidłowego przygotowania BOM materiałowego
  • Terminowe przygotowywanie wycen
  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji technicznej
  • Współtworzenie i modyfikacja procesów jakościowych w produkcji nowych komponentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie – m.in. Inżynieria Produkcji, Materiałoznawstwo, Automatyka, Mechanika
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość sposobów rozwoju i doskonalenia procesów produkcji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziana znajomość obróbki metali
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność systemowego myślenia

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, wiodącej w branży firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na interesujące nas oferty.

Prezentacja firmy

Firma ELECTRIS S.C. - lider w produkcji elementów do szaf elektry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Energetyka