Opis stanowiska pracy

PMC Hydraulika Sp.zo.o powstała w 2011 roku i należy do koncernu PMC Group prowadzonego w 11 krajach. PMC Hydraulika specjalizuje się w montażu systemów hydrauliki siłowej i układów smarowania.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko : Inżynier Procesu

Zakres obowiązków:
- transfer technologii i produkcji do PMC Hydraulika
- usprawnienia, zmiany i nadzór nad procesem
- LEAN, 5S, ciągłe doskonalenie oraz udział w procesie audytowania 5S i standaryzacji
- nadzór nad wyposażeniem produkcji, wdrażanie nowych produktów i technologii
- tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną i sprzętową
- współpraca z działem R&D
- współpraca z renomowanymi Światowymi Firmami

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- samodzielne stanowisko pracy
- możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- opiekę medyczną

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- bardzo dobra znajomosc języka angielskiego- warunek konieczny
- wiedza z zakresu inżynierii procesu
- znajomość funkcjonowania systemu jakości
- doświadczenie we wdrażaniu narzędzi LEAN
- samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
- zorganizowanie, komunikatywność, innowacyjność
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

PMC Hydraulika Sp.zo.o powstała w 2011 roku i należy do koncernu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria