Inżynier Procesu - znajomość technologii tłoczenia

WORK SERVICE S.A.

44-100 Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: 44-100 Gliwice

Dla naszego renomowanego Klienta z branży automotive poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Koordynowanie pracą zespołu ds. wdrażania nowych projektów;
  • Nadzór nad wprowadzeniem zmian inżynierskich;
  • Zapewnienie jakości w poszczególnych operacjach;
  • Nadzorowanie przepływu materiałów w procesie produkcji;
  • Opracowywanie planów zagospodarowania hali - layoutów;
  • Zapewnienie pomocy technicznej działom produkcji, logistyki oraz jakości - ścisła współpraca;
  • Dokonywanie pomiarów czasów poszczególnych operacji na stacjach oraz ich optymalizacja;
  • Bieżące prowadzenie i uaktualnienia dokumentacji procesowej -
  • Standaryzowane Karty Procesu oraz instrukcje.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w obszarze innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii automotive;
  • Atrakcyjne zarobki + system premiowy;
  • Prywatna opieka zdrowotna Luxmed;
  • Kantyna zakładowa z dofinansowaniem do posiłków;
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Świadczenie świąteczne;
  • Świadczenie wakacyjne lub dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży;
  • Dofinansowanie do: karty MultiSport.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w procesach tłoczenia, znajomości budowy narzędzi do tłoczenia;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka
    niemieckiego;
  • Obsługa programów: AutoCAD, MS Office;
  • Kreatywność, gotowość do realizacji własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność;
  • Prawa jazdy kat.B.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.