Opis stanowiska pracy

  • sterowanie istniejącymi procesami produkcyjnymi w obszarze wtryskarek tworzyw sztucznych i elastomerów,
  • tworzenie dokumentacji FMEA, planów kontroli, instrukcji stanowiskowych,
  • zarządzanie zgodnością wyrobów z wymaganiami specyfikacji Klientów,
  • prowadzenie analiz niezgodności wg. metodyki 8D.
  • aktywne uczestnictwo we wdrożeniu 5S oraz TPM,
  • zapewnienie prawidłowego wdrożenia technologii dla nowych wyrobów,
  • uruchomienia nowych procesów wtrysku i przygotowanie dokumentacji,
  • modyfikowanie procesu wtrysku w celu poprawy wydajności i jakości produkcji komponentów.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (proces wtrysku),
  • znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • umiejętność doboru i optymalizacji parametrów wtrysku,
  • znajomość narządzi wykorzystywanych w projektowaniu form wtryskowych,
  • znajomość systemów i narzędzi jakościowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji