Opis stanowiska pracy

• Odpowiedzialność za udoskonalanie procesu wtrysku w celu polepszenia wydajności na dziale produkcyjnym
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu
• Znajomość procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
• Znajomość peryferiów (podgrzewacze, roboty, kontrolery temperatury)
• Wiedza niezbędna do obsługi suwnicy
• Przezbrajanie maszyn

Wymagania

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
• Znajomość języka angielskiego i\lub włoskiego;
• Chęć podejmowania wyzwań
• Umiejętność pracy w grupie
• Dyspozycyjność, zaangażowanie

Prezentacja firmy

OLSA Poland sp. z o.o. należy do OLSA GROUP – lidera produkcji la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji