inżynier procesu wtrysku

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Nr ref.: 40883
Praca stała
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie technologii procesu wtrysku tworzyw sztucznych (regulacja i optymalizacja parametrów procesu wtrysku)
  • kontrola stabilności pracy maszyn wtryskowych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, w tym dokumentacji procesowej oraz jakościowej (PCP, PFMEA, 5WHY, instrukcje pracy)
  • opracowywanie specyfikacji technicznej maszyn, urządzeń i przyrządów od koncepcji, poprzez dostawę, instalację do uruchomienia produkcji
  • opracowywanie przepływów materiału
  • opracowywanie ergonomii stanowisk pracy
  • szkolenia pracowników
  • wspieranie faz rozwoju wyrobu/procesu oraz ciągłego procesu poprawy i wprowadzania działań oszczędnościowych
  • rozwijanie, nadzorowanie i wdrażanie zmian technologicznych oraz modyfikacji technicznych
  • udział w tworzeniu i nadzór nad planami działań stabilizujących proces produkcyjny i monitorowanie wyników
  • wsparcie działu produkcji i utrzymania ruchu w procesie analizy przyczyn awarii
  • analiza reklamacji klientowskich oraz przygotowywanie działań zabezpieczających i zapobiegawczych
  • opracowywanie dokumentów 8D
  • udział we wdrożeniach Lean Manufacturing
  • udział we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemu jakości oraz środowiskowego

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn/ Chemia/Przetwórstwo Tworzyw lub pokrewne
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku technologa lub inżyniera procesu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • doświadczenie w wykorzystaniu analitycznych narzędzi jakościowych i procesu produkcyjnego (PFMEA, R&R, SPC, PCP, 5WHY+2H)
  • znajomość wymagań normy ISO 9001
  • praktyczna obsługa wtryskarek i urządzeń peryferyjnych
  • znajomość obsługi i programowania robotów Sepro, mile widziana Staubli
  • mile widziana obsługa programów CAD (AutoCAD/SolidEdge itp.)

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i stałego pogłębiania wiedzy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)