Inżynier procesu wtrysku tworzyw sztucznych

Emix

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkująca części do przemysłu motoryzacyjnego i AGD,
w związku z systematycznym rozwojem poszukuje kandydata
na stanowisko INŻYNIERA PROCESU WTRYSKU TWORZYW SZTUCZNYCH.

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- organizację procesów produkcyjnych w obszarze wtrysku
- inicjowanie i przeprowadzanie projektów nakierowanych na optymalizację
produkcji, obniżenie kosztów i poprawę ergonomii stanowiska pracy
- nadzór nad modyfikacją form
- wdrażanie nowych produktów do produkcji
- prowadzenie nadzoru nad aktualnością i kompletnością dokumentacji
konstrukcyjnej i technologicznej
- przygotowywanie raportów z prób produkcyjnych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia techniczne, jak i dotyczące rozwoju osobistego
- bogaty pakiet socjalny

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- min. 2-letnie doświadczenie w środowisku przemysłowym na podobnym stanowisku
(doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym lub w firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem)
- znajomość procesu wtrysku
- znajomość narzędzi FMEA, Poka-Yoke, 5S
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka motywacja do pracy
- samodzielność i odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań
- wysokie zdolności komunikacyjne

Prezentacja firmy

Firma produkująca części do przemysłu motoryzacyjnego i AGD, w związku z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji