inżynier procesu wtryskiwania

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 33032
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • definiowanie wymagań w zakresie procesu i sprzętu na etapie planowania projektów wtryskarkowych
  • zaangażowanie w proces planowania wydatków kapitałowych dotyczących nowych projektów i służących im narzędzi
  • wsparcie zakładów produkcyjnych w fazie industrializacji projektów
  • wsparcie zespołu inżynieryjnego w zakresie wiedzy fachowej dotyczącej przetwórstwa tworzyw

Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe, min. średnie techniczne
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera przetwórstwa tworzyw/narzędziowego
  • rozległa wiedza nt. przetwórstwa tworzyw sztucznych, technologii i narzędzi
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność współpracy w zespole i dzielenia się wiedzą

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się korporacji o uznanej pozycji na rynku
  • pakiet pozapłacowych benefitów: karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)