Inżynier Procesu w dziale Mikser

Gates Polska Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Gates Corporation to:

  • Ponad 100 lat doświadczenia na rynku,
  • Największy na świecie producent pasów do przenoszenia mocy dla przemysłu i motoryzacji,
  • Światowy lider w hydraulice i przesyłaniu płynów dla przemysłu i motoryzacji,
  • Ponad 100 lokalizacji w 30 krajach świata i ponad 14000 zatrudnionych pracowników.

Nasza fabryka Gates Polska w Legnicy każdego miesiąca produkuje ponad 1 mln pasków: paski klinowe, paski wieloklinowe, paski synchroniczne, zestawy paskowe układów napędowych oraz mieszanki gumowe.

Obecie szukamy osoby na stanowisko:

I N Ż Y N I E R PROCESU w dziale Mikser

Zakres obowiązków:

  • nadzór technologiczny nad procesem produkcji nowych materiałów, przerobem mieszanek gumowych ,
  • optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych, w celu zwiększenia ich efektywności i poprawy jakości,
  • wsparcie działu rozwoju podczas wdrażanie nowych surowców do produkcji mieszanek gumowych,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej, wsparcie innych działów w zakresie komercjalizacji nowych produktów,
  • współpraca z innymi działami, fabrykami w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,
  • opracowywanie specyfikacji zakupowych surowców i mieszanek gumowych,
  • współpraca z innymi zakładami Gates EU w celu poprawy efektywności produkcji i jakości mieszanek gumowych

Wymagane umiejętności:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu chemicznym lub mechanicznym,
  • mile widziane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży gumowej będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • znajomość metod analizy statystycznej danych oraz procesów produkcyjnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego

Dlaczego warto wybrać naszą Firmę?

  • Jesteśmy liderem na rynku o stablilnej pozycji rynkowej i dobrej renomie,
  • Pracownikom oferujemy dostęp do szkoleń, umożliwiamy rozwój kompetencji,
  • Jasno definiujemy zadania,
  • Dbamy o przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy,
  • Mamy bogaty pakiet socjalny,
  • Oferujemy możliwość integracji pracowników,
  • Świętujemy sukcesy naszych zespołów, zachęcamy do innowacyjności,
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o pilne składanie listu motywacyjnego(z oznaczeniem stanowiska) i życiorysu CV.

Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

GATES POLSKA Sp. z o.o. jest firmą należącą do międzynarodowego k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria