Inżynier procesu/Technolog

JOBME S.A.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier procesu/Technolog.

Miejsce pracy: Tychy

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Wdrażanie nowych procesów technologicznych
  • Realizacje nowych projektów na każdym etapie (harmonogram, koncepcja, wykonalność, projektowanie, tworzenie specyfikacji stanowisk, layout linii produkcyjnej, odbiory wstępne i końcowe maszyn, balansowanie linii itd.)
  • Ulepszanie i modyfikowanie istniejących oraz nowych technologii produkcyjnych
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Pomoc w szkoleniu personelu produkcyjnego
  • Stałą współpracę z dostawcami oraz klientami w celu zoptymalizowania produktu oraz redukcji kosztów wytwarzania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Wyższego wykształcenia (preferowane techniczne)
  • Co najmniej podstawowej (A1-B1) znajomości języka niemieckiego
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (B1-B2)
  • Praktycznej znajomości FMEA Procesu, schemat blokowy, plany kontroli
  • Teoretycznej i praktycznej znajomości narzędzi Lean Manufacturing
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, rysunku technicznego
  • Podstawowej znajomości programu AutoCad
  • Bardzo dobre umiejętności współpracy oraz pracy samodzielnej
  • Komunikatywności, kreatywności w działaniu i umiejętności analitycznego myślenia
  • Mile widziane: znajomość SAP, GD&T i/lub procesów montażowych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w firmie będącej liderem na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat (praca stacjonarna)
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy i młody zgrany zespół
  • Świadczenia pozapłacowe, w tym ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych (angielski, niemiecki)

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive