inżynier procesu - technolog

Randstad Polska Sp. z o.o.

Sulęcin, lubuskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Ośna Lubuskiego, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 27763
Praca stała
Lokalizacja: Sulęcin

Zakres obowiązków:

• sterowanie istniejącymi procesami produkcyjnymi,
• wdrażanie nowych projektów do produkcji,
• tworzenie i analizę dokumentacji procesu produkcji,
• optymalizowanie i usprawnianie procesu wtrysku (praca wtryskarki oraz formy wtryskowej),
• rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym

Oczekiwania:
  • wykształcenie: Wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie zawodowe: Min. 2 – 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomości procesu i technologii wtrysku
  • znajomości budowy form wtryskowych
  • doświadczenia w przetwórstwie wtryskowym tworzyw sztucznych,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS office

Oferta:
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)