Inżynier Procesu/Technolog

HRK S.A.

Kłodzko, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego ze swoich Klientów, znanego międzynarodowego producenta z sektora automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier Procesu/TechnologMiejsce pracy: Kłodzko

Zadania:

  • Planowanie i realizacja procesów
  • Zamawianie, wdrożenie, odbiory nowych maszyn, urządzeń i narzędzi
  • Optymalizacje oraz modyfikacje maszyn, narzędzi i urządzeń
  • Projektowanie layout-u
  • Wdrażanie metodologii związanych z optymalizacją procesów: Kaizen, Lean Management
  • Przeprowadzanie analiz czasów cyklu
  • Tworzenie diagramu przepływu procesów

Wymagania:

  • doświadczenie w planowaniu i realizacji procesów produkcyjnych
  • znajomość procesów obróbki metali, technologii spawania i gięcia
  • znajomość procesów wtrysku/ekstruzji tworzyw sztucznych oraz druku 3D
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie
  • swobodne posługiwanie się programami CAD 2D oraz 3D
  • bardzo dobra znajomość narzędzi LEAN Management

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy
  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy
  • Atrakcyjne pakiety motywacyjne (nauka języków obcych, prywatna opieka medyczna, karty Multisport)
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.