Armatura Kraków S.A.

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Aktualnie do naszego kluczowego zakładu produkcyjnego w Nisku poszukujemy:

INŻYNIER PROCESU/ TECHNOLOG PRODUKCJI

Zadania na stanowisku:

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych/ inicjowanie procesów usprawniających/ aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu procesów produkcyjnych
  • Rozwój świadomości pracowników z zakresu Lean Manufacturing
  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing (5S, SMED, TPM, KANBAN, SOP, Poka Yoke)
  • Realizacja audytów wewnętrznych z zakresu narzędzi usprawniających produkcję
  • Współpraca z działami: planowania/produkcji/zaopatrzenia/magazynów

Wymagania:

  • Wykształcenia techniczne /metalurgia, mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji/
  • Praktycznej znajomości metod zarządzania procesami produkcyjnymi ze szczególnym uwzględnieniem Lean Manufacturing
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w oparciu o założone cele
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwój zawodowego na Lidera Działu Technologicznego
  • Atrakcyjny pakiet premiowy i niezbędne narzędzia do pracy