Inżynier procesu/Technolog produkcji SMT/THT

HRK S.A.

Nowy Sącz, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy z branży elektronicznej zlokalizowanej w Nowym Sączu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier procesu/Technolog produkcji SMT/THTMiejsce pracy: Nowy Sącz

Zadania:

  • przygotowywanie programów i obsługa linii SMD
  • konserwacja urządzeń
  • kontrola jakości wykonanych detali

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku Elektronika i Telekomunikacja / Automatyka i Robotyka / Mikroelektronika
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze, np. operatora linii SMD
  • mile widziana znajomość programu Altium

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • duże możliwości rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.