Inżynier Procesu (R&D)

Devire

Kraków, małopolskie

Devire

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów technologicznych
  • Tytuł magistra inżyniera
  • Duże zdolności analityczne i kreatywność
  • Znajomość teorii inżynierskich i zasad projektowania
  • Obsługa MS Office
  • Doświadczenie w wykorzystaniu analitycznych narzędzi org. procesu produkcyjnego ( SPC, etc.)
  • Zdolności interpersonalne, komunikacyjne
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Mile widziana znajomość metod CAE

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja projektu badawczo-rozwojowego zgodnie z założonym harmonogramem czasowym
  • Opracowanie i rekomendowanie optymalnego rozwiązania technicznego na bazie oceny jakościowej i kosztowej
  • Inicjowanie i/lub prowadzenie analiz produktu oraz procesu (np., CAE, FMEA, MSD technologiczność konstrukcji, metody statystyczne)
  • Stosowanie zasad Lean Manufacturing we wszystkich aspektach wytwarzania maszyn i projektowania procesu wytwarzania
  • Przygotowanie wycen kosztów uruchomienia nowej technologii
  • Podróże służbowe do zakładów produkcyjnych firmy oraz dostawców na całym świecie (do 15% ogólnego czasu pracy)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Pakiet socjalny
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy