Inżynier Procesu Produkcyjnego / Analityk Procesu (M/F)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko : Inżynier/ Technolog Procesu.

Poszukuję osoby, która ma doświadczenie w definiowaniu i ciągłym doskonaleniu procesu pod względem efektywności, kosztów i jakości.Szukamy eksperta który jest nastawiony na realizację celów biznesowych.

Osoba na tym stanowisku będzie brała udział w projektach mających na celu zwiększenie wydajności procesów i maszyn. Idealny kandydat będzie profesjonalistą w swoim fachu a z drugiej strony cechuje się pasją w działaniu zawodowym.

W zamian możemy zapewnić naprawdę atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku. Kandydatów spoza regionu Dolnego Śląska wesprzemy w procesie relokacji.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna, wykonująca projekty dla branży Automotive, pracująca dla najbardziej renomowanych klientów, oferująca:

  • Duże możliwości wdrażania zmian i usprawnień, raportowanie bezpośrednio do Plant Managera,
  • Udział we wdrażaniu metodologii LEAN oraz nowych pomysłów optymalizacyjnych,
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia.

Opis stanowiska

      • wiedza w zakresie statystycznego sterowania procesami i statystycznej analizy danych
      • definiowanie i ciągłe doskonalenie procesu pod względem efektywności, kosztów i jakości
      • prowadzenie projektów związanych z rozwojem istniejących oraz nowych wyrobów przetwórstwo gumy
      • określanie metod technologicznych i cykli produkcyjnych oraz ich stałe ulepszanie i aktualizowanie w celu zapewnienia osiągnięcia wymaganego poziomu jakości i kosztów wyrobów
      • podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcji,
      • definiowanie wymagań dotyczących zamawianych maszyn i urządzeńodbiory zamawianych maszyn, narzędzi i urządzeń od dostawców i wdrażanie ich do produkcji seryjnej
      • nadzorowanie wdrożenia nowych linii technologicznych i/lub modyfikacja już istniejących
      • opracowanie i wdrażanie nowych technologii
      • prowadzenie bieżącego nadzoru i kontroli przebiegu procesów technologicznych

      Profil kandydata

      • Wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne - preferowany kierunek Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych
      • Min. 3- letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
      • Znajomość procesu wytłaczania/ekstruzji gumy - będzie dodatkowym atutem
      • Dobra organizacja pracy, która będzie niezbędna w równoległej pracy nad wieloma projektami
      • Doskonała obsługa komputera w zakresie MS Office (Excel)

      Oferujemy

      • Satysfakcjonująca, pełni wyzwań praca w firmie będącej liderem w swojej branży
      • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
      • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.
      Please apply via the button on the right side of this job offer.

      Job details

      Location: Wrocław
      Contract type: Na czas nieokreślony

      About Michael Page

      More

      Follow us on:
      Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page