Inżynier Procesu / Produkcji

HRK S.A.

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodową firmę, dostawcę dla przemysłu przeładunkowego i konstrukcyjnego, dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Procesu / ProdukcjiMiejsce pracy: Stargard Szczeciński
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Mechanika)
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • znajomość merytoryczna i praktyczna filozofii Lean i narzędzi 5S
  • znajomość oprogramowania CAD
  • znajomość podstaw działania układów hydrauliki i pneumatyki
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
  • usprawnianie procesów produkcyjnych (montażu)
  • ciągła poprawa i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • wprowadzanie rozwiązań zgodnych z filozofią LEAN
  • opracowanie layoutu i konfiguracji linii montażowych
  • zapewnienie najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych narzędzi wykorzystywanych do produkcji
  • zapewnienie najwyższej jakości w procesie produkcyjnym
  • współpraca z działem R&D przy wdrażaniu zmian inżynieryjnych oraz nowych rozwiązań produktów
  • opracowywanie dokumentacji procesowej Proces Flow, FMEA

Nasz Klient oferuje:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska na adres:

miw46apz@hrk.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.