Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

inżynier procesu

Nr ref.: 38052
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad procesem technologicznym, monitorowanie i korygowanie parametrów procesu
  • ciągle doskonalenie procesu
  • definiowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników procesu i produktywności oraz wdrażanie akcji korygujących
  • sporządzanie raportów produkcyjnych
  • wprowadzanie działań usprawniających na maszynach i liniach
  • optymalizacja narzędzi, maszyn oraz innych środków niezbędnych do produkcji
  • sukcesywne wdrażanie zasad i narzędzi Lean Manufacturing
  • opiniowanie zmian inżynieryjnych odnośnie layoutu, procesów technologicznych, dokumentacji konstrukcyjnej oraz wniosków i sugestii pracowników

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym lub pokrewnym
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku (inżynier procesu, technolog) w firmie produkcyjnej
  • praktyczna znajomość procesów przygotowania powierzchni i nakładania powłok
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej oraz zdolność do współdziałania w ramach zespołu

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • kompleksowe wdrożenie i dedykowany program szkoleń
  • praca w innowacyjnym przedsiębiorstwie, które wspiera rozwój swoich pracowników
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • dobre, rynkowe warunki pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)