Inżynier procesu - obszar montażu

Stelweld Sp. z o.o.

Jelcz - Laskowice, 55-230, dolnośląskie

Od: Stelweld Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice, 55-230

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Automatyka

Stelweld to firma z ogromnymi możliwościami. Od 1997 jesteśmy partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji metalowych dla największych światowych producentów z branż motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, rolniczej, maszyn budowlanych i dźwigów oraz energii odnawialnej. Stale poszerzamy grono naszych Klientów oraz gamę produkowanych elementów. Jest nas już ponad 550 osób i wspólnie pracujemy na nasz sukces.

Do naszej firmy w Jelczu - Laskowicach poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

Optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych

Przygotowywanie / aktualizowanie instrukcji pracy

Wdrażanie zmian technicznych na produkcji

Udział we wdrożeniach nowych produktów

Nadzór nad dokumentacją technologiczną

Mapowanie strumienia wartości

Wdrażanie zasad Lean Manufacturing

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe techniczne

Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Dobra znajomość rysunku technicznego

Znajomość narzędzi: FMEA oraz Lean Manufacturing

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Odpowiedzialne i ciekawe wyzwania zawodowe

Duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Stabilne warunki zatrudnienia