Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Inżynier Procesu i Optymalizacji

Miejsce pracy: Śrem

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Ze względu na intensywny rozwój, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Śremu

Obowiązki:
- Współpraca z liderami produkcji w celu poszukiwania optymalizacji procesów;
- Analiza procesów produkcyjnych, identyfikowania ryzyka i kluczowych problemów;
- Proponowanie i podejmowanie akcji usprawniających zgodnie z metodologią Lean Manufacturing;
- Prowadzenie projektów optymalizujących planowanie, jakość oraz budżet w obszarze produkcji;
- Przygotowanie instrukcji i opracowanie standardów pracy;
- Rozwój procesów produkcyjnych dla nowych produktów.

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
- Wysokie standardy pracy;
- Przyjazna atmosfera.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.