Inżynier procesu - formowanie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Nr ref.: 37948
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad procesem technologicznym, monitorowanie i korygowanie jego parametrów.
  • ciągle doskonalenie procesu produkcyjnego.
  • definiowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników procesu i inicjowanie, wdrażanie koniecznych akcji korygujących.
  • sporządzanie koniecznych raportów produkcyjnych (produktywność, awaryjność, odpad, inne).
  • wprowadzanie działań usprawniających na maszynach i liniach.
  • definiowanie i optymalizacja narzędzi, maszyn oraz innych środków niezbędnych do produkcji.
  • sukcesywne wdrażania zasad i narzędzi Lean Manufacturing oraz pomiar procesów za pomocą kluczowych wskaźników produktywności, które pozwalają na śledzenie efektywności – w szczególności OEE.
  • wsparcie w obszarze opiniowania i zatwierdzania wdrożeń zmian inżynieryjnych odnośnie: layout, procesów technologicznych, dokumentacji konstrukcyjnej, w tym wniosków i sugestii pracowników i działań.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym
  • 4 -letnie doświadczenie na obszarze produkcyjnym (inżynier procesu, inżynier technolog)
  • znajomość procesów obróbki metalu oraz spawania
  • mile widziane uprawnienie spawalnicze
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)