Opis stanowiska pracy

- Zapewnienie wsparcia jakościowego w procesach produkcyjnych;
Przeprowadzanie analiz jakościowych komponentów, wyrobów oraz procesów;
- Przeprowadzanie szkoleń jakościowych;
- Określanie i wprowadzanie usprawnień procesu, redukcja poziomu PPM;
- Przeprowadzanie auditów produktu i procesu;
- Inicjowanie i nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi wynikającymi z problemów wewnętrznych.

Wymagania

- Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie motoryzacyjnej o złożonym procesie produkcyjnym;
- Znajomość narzędzi jakościowych: FMEA, SPC, Problem Solving, 5S;
Znajomości standardów dokumentacji technologicznej i jakościowej ( w tym umiejętność czytania rysunku technicznego);
- Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność i samodzielność;
Umiejętność obsługi systemów pomiarowych;
- Dobra znajomość wymagań dotyczących systemu ISO TS 16949
- Znajomość wymagań dla procesów specjalnych ( np. lutowanie, nitowanie, zagniatanie )
- Umiejętność rozwiązywania problemów, zdolności analityczne, motywacja i chęci do podejmowania nowych wyzwań;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
- Znajomość Pakietu Ms Office;
- Prawo jazdy – kategoria B.

Mile widziane:
Znajomość języka włoskiego;
Uprawnienia auditora wewnętrznego systemu ISO TS 16949; VDA 6.3

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
- Możliwość rozwoju
- Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe i prywatna opieka medyczna na korzystnych warunkach

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości