Inżynier Procesów Produkcyjnych

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice k. Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice k. Katowice

Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania

Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Ukształtowaliśmy wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych dzięki koncentracji na potrzebach klienta, oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie Grupa BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania, oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji. W BMZ Poland zatrudniamy obecnie ponad 600 pracowników.

W zwiazku z rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko Inżynier Procesów Produkcyjnych.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów na hali produkcyjnej, tworzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Określanie i przygotowywanie zaplecza technicznego wymaganego przez procesy produkcyjne poszczególnych wyrobów ( przygotowanie linii produkcyjnych )
  • Nadzór nad produkcją wyrobów po wdrożeniu do produkcji seryjnej, reagowanie na problemy techniczne i technologiczne, współpraca z działem Project Management
  • Nadzór nad projektem w czasie cyklu życia produktu
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem zwiększania wydajności pracy i minimalizacji strat materiałowych
  • Inicjowanie wspólnie z Project Managerem zmian w konstrukcji / technologii wyrobów w celu zapewnienia najwyższych standardów jakościowych i wydajnościowych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o profilu elektrotechnicznym, elektronicznym lub mechanicznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczne umiejętności stosowania narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość miernictwa elektrycznego i elektronicznego
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera ( MS Outlook, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, CAD )

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, naukę języków obcych
  • Energię i uśmiech
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.