Inżynier planowania jakości (m/k)

Trenkwalder

Legnica, Wrocław, Wałbrzych, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica, Wrocław, Wałbrzych

Obowiązki:
- moderowanie spotkań FMEA,
- tworzenie planów kontroli oraz instrukcji kontroli,
- raportowanie statusu działań jakościowych.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
- znajomość narzędzi jakościowych oraz raportu 8D,
- praktyczna znajomość specyfikacji technicznej ISO TS 16949,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
- zdolność myślenia analitycznego, dynamizm w działaniu, umiejętności planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
- ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
- szkolenia wdrożeniowe i umożliwiające rozwój kompetencji,
- dofinansowanie do nauki języków obcych,
- rozbudowany pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS)
- dofinansowanie do posiłków,
- imprezy integracyjne.

Miejsce pracy: Legnica

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.