Inżynier Oprogramowania

CPL Jobs Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Lokalizacja: Warszawa
Nasz klient jest dynamicznie rozwijającym się producentem urządzeń dla energetyki zawodowej i przemysłowej. Praca u naszego klienta daje duże możliwości rozwoju zawodowego oraz okazję do brania udziału w ciekawych projektach.Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie zaawansowanego oprogramowania dla urządzeń Elektroenergetycznej Automatyki Zabezpieczeniowej i Liczników energii elektrycznej
  • Testowanie i uruchamianie istniejących oraz wdrażanych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym lub informatycznym
  • Minimum 2-letnie doświadczenie
  • Znajomość zagadnień projektowania i programowania układów mikroprocesorowych
  • Biegła znajomość C, C++ / Delphi
  • Doświadczenie w programowaniu urządzeń Elektroenergetycznej Automatyki Zabezpieczeniowej
  • Znajomość metrologii elektrycznej i elektronicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w IEC61850 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w interesujących projektach
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Wsparcie w utrzymaniu balansu między życiem zawodowym a życiem prywatnym
  • Dodatkowy pakiet benefitów pozapłacowych
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.