Inżynier Oprogramowania

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, który jest światowym liderem w zakresie automatyki przemysłowej szukamy osoby na stanowisko

Inżynier OprogramowaniaMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji wspierających zarządzanie i kontrolę procesów produkcyjnych.
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego dla projektów związanych z rozwojem projektów informatycznych.
  • Zapewnienie utrzymania obsługi klienta wewnętrznego na najwyższym poziomie.
  • Monitorowanie i optymalizacja baz danych.
  • Zapewnienie pomocy technicznej dla innych inicjatyw.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka SQL i zagadnień baz danych (MS SQL Server – optymalizacja, administrowanie).
  • Biegła znajomość MS Office (program Excel na poziomie zaawansowanym, VBA).
  • Dobra znajomość Visual Basic .NET (ewentualnie C#).
  • Znajomość Micorosft .NET Framework i Microsoft .NET Compact Framework.
  • Znajomość systemów Microsoft Windows 7-10, Windows Embedded, Windows Server 2008/2012, Active Directory.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Mile widziane:

  • Znajomość Microsoft SSRS, Crystal Reports, Microsoft BI, Microsoft SharePoint.
  • Znajomość HTML, ASP.NET, MVC, PHP, JavaScript, C++.
  • Wymagane doświadczenie pracy w zakładach produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji.
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę.
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.