Inżynier Oprogramowania w Automotive

SPRING PROFESSIONAL

Poznań, wielkopolskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Inżyniera Oprogramowania.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowanie na potrzeby własne firmy, w szczególności wspierające i nadzorujące procesy produkcyjne
  • Współpraca z przedstawicielami innych działów przy realizacji projektów oraz w tworzeniu rozwiązań informatycznych w ramach korporacji
  • Przygotowanie dokumentacji tworzonego oprogramowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Współpraca przy rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem, wprowadzanie usprawnień
  • Współpraca z administratorami zasobów informatycznych w zakresie eksploatowanych systemów i rozwiązań informatycznych

Nasz klient oferuje:

  • Rozwój w jednym z największych na świecie firm z branży automotive
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zwiększoną ilość dni urlopowych
  • Pakiet opieki medycznej i kartę Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, etc.

Wymagania:

  • Dobra teoretyczna i praktyczna znajomość środowiska programistycznego firmy Microsoft (Visual Studio .NET, SQL Server, IIS, Team Foundation Server)
  • Umiejętność tworzenia aplikacji webowych i windowsowych
  • Znajomość technologii integracyjnych
  • Umiejętność analizy wymagań biznesowych
  • Umiejętność projektowania struktur baz danych
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego