Inżynier oprogramowania - Kraków

Baseline

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i realizacją wielu kompleksowych projektów poszukujemy ambitnych i kreatywnych osób, które dołączą do naszego zespołu IT.

Do twoich obowiązków będzie należeć:

- udział w projektach wdrożeniowych oprogramowania,
- konsultacje techniczne z klientem, zbieranie wymagań i opracowywanie koncepcji wdrożeniowych,
- współpraca z zespołem developerskim, tworzenie dokumentacji projektowej,
- dostosowywanie systemu do potrzeb klienta przy użyciu technologii jQuery, HTML, T-SQL,
- przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych,
- świadczenie zdalnego wsparcia.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia wszechstronnych umiejętności technicznych i interpersonalnych,
- dostęp do najnowszych technologii tworzenia oprogramowania,
- miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
- prywatną opiekę medyczną.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
- wykształcenia wyższego - preferowane kierunki informatyczne, matematyczne i pokrewne
- znajomości systemów i transakcyjnych baz danych SQL Server
- znajomości języków T-SQL, HTML, jQuery
- samodzielności, inicjatywy, umiejętności pracy w zespole
- umiejętności interpersonalnych, które umożliwiają swobodny kontakt z klientem

Prezentacja firmy

Baseline specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP