Inżynier Oprogramowania (C++/C#)

Arche Consulting

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • kompleksowy udział w projektach związanych z rozwojem oprogramowania,
  • praca w niezależnych zespołach Scrumowych,
  • praca z najnowszymi narzędziami Microsoft,
  • praca w metodologiach TDD/BDD.

Wymagania

  • doświadczenie w C++, C# i środowisku .NET,
  • znajomość SQL
  • mile wdziana znajomość T-SQL oraz zagadnień programowania obiektowego i wzorców projektowych,
  • mile wdziane doświadczenie w testach jednostkowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Firma oferuje:

  • udział w międzynarodowych projektach w obszarze odzyskiwania danych, bezpieczeństwa sieci i danych,
  • możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami,
  • przyjazna i profesjonalna atmosfera pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego – program mentoringu, akademia umiejętności menadżerskich i miękkich,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy