Opis stanowiska pracy

Firma FeeKids jest liderem w produkcji placów zabaw dla dzieci i siłowni zewnętrznych w Polsce. Projektujemy i produkujemy asortyment najwyższej jakości, który cieszy się coraz większym uznaniem także na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Inżynier Mechanik

Opis stanowiska:

  • Udział w projektowaniu konstrukcji mechanicznych
  • Przygotowanie dokumentacji warsztatowej w programie Inventor
  • Współpraca z działem produkcji we wdrażaniu nowych produktów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane: Mechanika, Budownictwo
  • Biegłość w posługiwaniu się oprogramowaniem do projektowania: Inventor, AutoCAD
  • Wiedza z zakresu mechaniki i znajomość rysunku technicznego
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie
  • Możliwość rozwoju kompetencji i wiedzy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne