Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier mechanik

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Zakres obowiązków :

• wspieranie mistrza UR w celu zapewnienia niezawodnej pracy maszyn zgodnie z wymogami BHP
• kontrolowanie stanu technicznego maszyn w celu zapewnienia ciągłości produkcji
• prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn
• rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych,
• współpraca z firmami zewnętrznymi wspierającymi proces utrzymania ruchu
• wspieranie pracowników Utrzymania Ruchu w zakresie prewencji i usuwania awarii
• śledzenie, analizowanie i raportowanie wskaźników Utrzymania Ruchu
• nadzór nad częściami zapasowymi

Wymagania :

• wykształcenie wyższe techniczne - preferowane mechanika i budowa maszyn
• 3 letnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w utrzymaniu ruchu
• bardzo dobra wiedza z zakresu mechaniki i znajomość rysunku technicznego
• ogólna wiedza z zakresu elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki
• podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania komputerowego (Sinumerik, Heidenhain, Bosch Rexroth Indramat)
• podstawowa znajomość systemów projektowania CAD 2D/3D
• doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym
• umiejętność pracy w grupie
• mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

Nasz klient oferuje :

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie, adekwatne do obowiązków i zaangażowania.
• możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.