Inżynier Mechanik ds. Rozruchów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Finlandia, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Finlandia

Aktualnie dla naszego fińskiego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca na obiekcie elektrowni budowie Olkiluoto 3

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, przy rozruchu urządzeń elektrycznych, związanym z transformatorami i rozdzielniami SN / NN
• Doświadczenie z ustawieniem przekaźników cyfrowych SN / NN (programowanie i testowanie)
• Doświadczenie z narzędziami testowymi SN/NN związanymi z rozruchem elektrycznym
• Znajomość cyfrowych przekaźników zabezpieczeniowych i sprzętu do testów jako plus
• Biegła znajomość języka angielskiego,
• Mile widziana znajomość j. francuskiego lub niemieckiego

Zadania:
• Uruchamianie transformatorów niskiego oraz średniego napięcia zgodnie z procedurą wewnętrzną
• Przygotowanie dokumentacji przekazania/wykonania dopuszczalnie zgodne ze standardami przemysłu jądrowego
• Wspieranie rozwiązań z zakresu komponentów systemu dystrybucji średniego / niskiego napięcia oraz transformatorów
• Wysoka atencja na szczegółowe przygotowanie dokumentacji rozruchów transformatorów
• Wspieranie działań innych zespołów (test bench, SCI52, SC23 ) zgodnie z zapotrzebowaniem
• Elastyczność w działaniu przy równoczesnym przestrzeganiu przyjętego harmonogramu
• Przestrzeganie norm jakości, harmonogramu prac oraz zasad bezpieczeństwa
• Przestrzeganie fińskich norm pracy z elektryką

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju w obszarze controlling w międzynarodowej firmie
• Konkurencyjne wynagrodzenia oraz program benefitów
• Roczny kontrakt w oparciu o umowę o pracę zgodną z fińskim kodeksem pracy
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Pomoc w dokonaniu formalności administracyjnych na terenie Finlandii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.