Inżynier mechanik / Asystent konstruktora

Instytut OZE Sp. z o.o.

Kielce, 25-650, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Opis zadań:

• Współpraca przy projektach z branży odnawialnych źródeł energii;

• Pomoc w projektowaniu, wprowadzaniu nowych rozwiązań dla energetyki odnawialnej;

• Przygotowywanie projektów mechanicznych w dziedzinie hydrotechnicznej, dobór urządzeń mechanicznych;

• Przygotowywanie, przeglądy i sprawdzenia obliczeń mechanicznych i konstrukcji;

• Udział w pracach nad innowacyjnymi projektami m.in. projektowanie turbin wodnych;

• Współpraca przy opracowywaniu dokumentacji technicznej i przygotowywaniu modeli prototypów turbin;

• Pomoc w rozwijaniu i zarządzaniu projektami z zakresu budownictwa hydrotechnicznego.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe: kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne – studenci V roku;

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

• Znajomość podstaw konstrukcji maszyn;

• Umiejętność wykonywania modeli 3D oraz dokumentacji rysunkowej;

• Znajomość oprogramowania 3D – Inventor lub SolidWorks lub inne;

• Znajomość programu AutoCad;

• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

• Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość;

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie;

• Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży;

• Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z obszaru energetyki odnawialnej;

• Pracę w młodym zespole;

• Elastyczne godziny pracy;

• Możliwość awansu;

• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Instytut OZE Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi doradczo – projekto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria