Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Inżynier Materiałowy

Miejsce pracy: Jarosław

Aktualnie dla naszego Klienta, zakładu z branży przemysłowej poszukujemy obecnie kandydata/-tki na stanowisko:

Nr. Ref:/IM/08/2014

Zakres Obowiązków:

• Zapewnienie stabilnej pracy odprężarek i laserów
• Prowadzenie podstawowych analiz i badań laboratoryjnych
• Wspieranie procesu uszlachetniania w sytuacjach niezgodności z wymogami jakościowymi
• Prowadzenie szkoleń dla pracowników

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe na kierunku inżynierii materiałowej, obróbki cieplnej, mechaniki i budowy maszyn
• Min. roczne doświadczenie w dziale jakości w branży przemysłowej
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• Znajomość programu AutoCad
• Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych
• Umiejętność szybkiego uczenia się i nastawienie na rozwój

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia i podwyższenia swoich kwalifikacji
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość wykorzystania j. angielskiego w codziennej pracy.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz LM (w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.