Inzynier / Majster budowy - budownictwo ogolne

BKK Bauausführungen GmbH

Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na w/w stanowisku będzie należało:

  • prowadzenie, nadzorowanie i koordynowanie robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych inwestycji zgodnie z projektem budowlanym i specyfikacją techniczną
  • współpraca z inwestorem oraz pracownikami na budowie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • zainteresowanie budownictwem oraz chec rozwoju osobistego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • wynagrodzeń adekwantne do wiedzy i doswiadczenia oraz zaangazowania
  • dobre warunki oraz przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą rozwijająca się i obiecującą firma budowlana dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie