Inżynier Linux, Administrator, Wdrożeniowiec systemów monitoringu i kontroli IT

EMCA S.A

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca w technologiach:

  • monitoring infrastruktury IT
  • centralizacja i analiza logów systemów operacyjnych oraz aplikacji
  • analiza ruchu sieciowego
  • analiza zdarzeń w kontekście bezpieczeństwa infrastruktury IT

Udział we wdrożeniach systemów IT będących ofertą firmy: op5 Monitor, Nagios, Splunk, Elasticsearch, Flowmon, Logrhythm

Wymagania:

  • Ukończone dzienne studia techniczne na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Uzyskany stopień magister-inżynier lub inżynier kończący pracę magisterską
  • Bardzo dobra znajomość Linux : ogólna praca systemu, działanie i kontrola procesów, mechanizm
  • składowania logów systemowych, monitorowanie i diagnoza problemów
  • Znajomość narzędzi monitoringu infrastruktury IT takich jak : op5 Monitor, Nagios XI, Nagios core
  • Umiejętność programowania skryptowego w językach bash, perl.
  • Znajomość Regexp.
  • Ogólna znajomość technologii serwerowych: vmWare Server/ESX, Windows Server, budowa
  • zabezpieczeń RAID
  • Znajomość technologii sieciowych: switch warstwy 3, VLAN, VPN,
  • Podstawowa znajomość baz danych Oracle, MsSQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Osoba niepaląca
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • stałe zatrudnienie
  • udział we wdrożeniach dla klientów posiadających najciekawszą infrastrukturę IT w kraju : finanse, energetyka, ubezpieczenia
  • wyraźną ścieżkę kariery
  • stałe podnoszenie kompetencji. Sukcesywne poznawanie produktów, które posiadają niekwestionowaną pozycję liderów
  • rynku monitoringu i kontroli systemów IT
  • szkolenia produktowe

Prezentacja firmy

EM&CA S.A. ul. Wiejska 20, 00-490 Warszawa Tel.: 022 625 39 40

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych