Inżynier Lean Six Sigma

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, dla której poszukujemy osoby w obszarze procesów produkcyjnych na stanowisko:

Inżynier Lean Six SigmaMiejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Samodzielne prowadzenie projektów optymalizacyjnych
  • Mapowanie strumienia wartości
  • Ocena i analiza potencjalnych oszczędności
  • Priorytetyzacja projektów z zakresu Lean
  • Zdefiniowanie zakresu, harmonogramu i planów projektu
  • Opracowanie standardowych metod pracy
  • Rozwiązywanie problemów
  • Promowanie kultury ciągłego doskonalenia
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu systemu produkcyjnego

Wymagania:
  • min 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania projektami w środowisku produkcyjnym
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów optymalizacyjnych
  • Mile widziany certyfikat Lean Six Sigma Yellow, Green lub Black Belt
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie techniczne lub pokrewne
  • Dobra organizacja pracy i zdolności analityczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o najnowsze standardy i procesy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.