Inżynier Lean (Nr. Ref.: IL/DP)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Tczew, pomorskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki:

  • podejmowanie działań zmierzających do ciągłego doskonalenia procesu
  • produkcyjnego w celu poprawy wskaźników ogólnozakładowych,
  • przeprowadzanie warsztatów Kaizen,
  • redukcja czasu przejścia produktu przez proces (Lead Time),
  • identyfikacja strat, balansowanie procesów, czas przezbrojeń maszyn,
  • organizacja stanowisk pracy, przepływy materiałowe, wielkość stanów
  • magazynowych, itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów kaizen,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów i optymalizacji procesów
  • produkcyjnych poparte sukcesami,
  • umiejętność identyfikacji strat w procesach produkcyjnych i nie tylko,
  • praktyczna znajomość narzędzi lean manufacturing, np. TPM, Kanban, SMED,
  • VSM,
  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole i angażowania pracowników,
  • postawa proaktywna, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.