Opis stanowiska pracy

Wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót w zakresie branży elektrycznej, teletechnicznej i AKPiA
Analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ oraz dokumentacji technicznej)
Opracowanie wycen kosztowych w oparciu o dokumentację projektową
Przygotowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców
Analiza i porównywanie ofert
Negocjacje z oferentami
Kontakty z potencjalnymi klientami

Wymagania

Wiedza z zakresu instalacji elektrotechnicznych
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
Dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad)
Samodzielność, dokładność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Firma Softcontrols działa na rynku od 2005 roku<br/>Specjalizujem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis