Inżynier/Koordynator SRK

CPL Jobs Sp. z o.o.

Woj. Śląskie, śląskie

Lokalizacja: Woj. Śląskie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej, specjalizującej się w budownictwie kolejowym, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Inżynier/Koordynator SRK

Obowiązki:

  • kierowanie powierzonym zakresem robót w zakresie SRK,
  • organizowanie budowy w zakresie robót SRK w sposób zgodny z projektem i normami budowlanymi,
  • udział w opracowywaniu technicznych, materiałowych i organizacyjnych założeń planowanych robót budowlanych i ich poszczególnych etapów
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz umów z podwykonawcami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (elektryka, automatyka lub transport o specjalności SRK)
  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku podczas realizacji projektów wykonawczych z zakresu sterowania ruchem kolejowym (praca na budowie)
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
  • Mobilności geograficznej na terenie kraju.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę oraz bogaty pakiet socjalny,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.