Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko

inżynier kontroli jakości

Nr ref.: 41075
Praca stała
Lokalizacja: okolice Bolesławca

Zakres obowiązków:
  • uczestnictwo oraz dokumentowanie audytów systemu ISO/TS16949 / procesu VDA 6.3
  • prowadzenie audytów wewnętrznych/zewnętrznych zgodnie z normami ISO TS 16949
  • wdrażanie metod poprawiających funkcjonowanie systemu zarządzania
  • uczestnictwo w procesach związanych z rozpatrywaniem reklamacji
  • wyszukiwanie obszarów krytycznych
  • wykorzystywanie narzędzi z obszaru Lean Manufacturing

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej (mile widziane automotive)
  • praktyczne posługiwanie się narzędziami jakościowymi
  • znajomości norm ISO/TS 16949 i ISO 14001
  • doświadczenia w przeprowadzaniu adytów
  • Znajomości procesu produkcyjnego i rysunku technicznego
  • Znajomości filozofii Lean Manufacturing
  • posługiwanie się językiem angielskim umożliwiającym swobodną komunikację

Oferta:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • premia frekwencyjna i roczna

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)