Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Inżynier Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zadania:

  • Opracowanie i wdrożenie systemu i procedur kontroli jakości,
  • Weryfikacja jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego zgodnie z wdrażanymi normami,
  • Wyszukiwanie obszarów krytycznych oraz wdrażanie metod poprawiających funkcjonowanie systemu produkcji,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych wynikających z przebiegu procesu produkcyjnego oraz reklamacji klientów,
  • Nadzór nad procesem pod kątem jego optymalizacji, poprawy ergonomii oraz wydajności,
  • Tworzenie raportów i analiz jakościowych,
  • Nadzór nad 2 osobowym zespołem, odpowiadającym za kontrolę produktów gotowych,
  • Współpraca z Zarządem firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w kontroli jakości przy produkcji seryjnej- min. 2 lata- warunek konieczny,
  • Doświadczenie w tworzeniu systemu kontroli jakości- warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe techniczne- mile widziane kierunki mechaniczne,
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego i/lub doświadczenie przy wdrażaniu systemu ISO w firmie o profilu produkcyjnym,
  • Znajomość systemów oraz narzędzi zarządzania jakością,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z klientami z zagranicy),
  • Gotowość do podjęcia pracy na samodzielnym stanowisku, dokładność i asertywność,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań w firmie, która ceni innowacyjność w myśleniu,
  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • System wynagrodzenia złożony z podstawy i premii,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy na w/w stanowisku,
  • Zatrudnienie na terenie Czosnowa k. Warszawy.

Numer referencyjny: Nr ref. WA2/AI/05102016/AI2
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.