Opis stanowiska pracy

PhiLogic Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku automatyki przemysłowej, specjalizującą się w projektowaniu i budowie maszyn dla przemysłu motoryzacyjnego oraz AGD. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku uczestniczyć będzie w projektach budowy maszyn i urządzeń przemysłowych

Obowiązki:

  • projektowanie i tworzenie koncepcji maszyn i narzędzi w systemie CAD (Solidworks)
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • modernizowanie istniejących stanowisk,
  • nadzorowanie procesu budowy i uruchamiania maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • dobieranie podzespołów handlowych i emitowanie zamówień,
  • współpraca z klientem zewnętrznym,
  • współpraca z warsztatem wykonawczym.

Wymagania:

  • wykształcenie - wyższe techniczne; kierunek - budowa maszyn lub pokrewne: mechanika, mechatronika,
  • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn,
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki, elektroniki,
  • umiejętność projektowania w środowisku SOLIDWORKS 2D/3D
  • biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem.
  • dokładność, samodzielność, systematyczność rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność ,
  • prawo jazdy kat. B.
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zorientowanie na jakość.
  • umiejętność wdrażania zmian inżynieryjnych
  • umiejętność pracy manualnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę),
  • szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń,
  • wysokiej klasy narzędzia pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

Prezentacja firmy

Firma Philogic Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się budową maszyn i urząd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria