Inżynier – Konstruktor

Elas-Pol s.c.

Niestępowo, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie maszyn, urządzeń oraz narzędzi
  • tworzenie modeli 3D oraz rysunków wraz z niezbędną dokumentacją potrzebną w procesie produkcji
  • współpraca z technologami i działem produkcyjnym
  • nadzorowanie projektów

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn
  • biegłe czytanie rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania - SolidWorks
  • zaangażowanie i silna motywacja
  • kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1990 roku.<br/><br/>Średnio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria