Inżynier/Konstruktor

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - amerykańskiej firmy produkcyjnej, do działu Inżynierii Projektowej poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Inżynier/KonstruktorMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Projektowanie nowych wyrobów - kabin, osłon i elementów wyposażenia,
  • Projektowanie zmian konstrukcyjnych wyrobów istniejących zgodnie z zamówieniem klientów,
  • Tworzenie kosztorysów wytworzenia produktów,
  • Bezpośredni nadzór podczas realizacji projektów,
  • Dokonywanie niezbędnych uzgodnień w celu optymalizacji dostarczanych rozwiązań,
  • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości,
  • Sporządzanie dokumentacji prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub mechatroniczne),
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w dziale projektowania wyrobów lub konstrukcyjnym,
  • Wiedza z zakresu konstruowania produktów z arkuszy metali oraz technologii spawania i zgrzewania,
  • Znajomość branży mechanicznej obróbki metali,
  • Biegłość w posługiwaniu się oprogramowaniem do projektowania w 3D (CAD, I-DEAS, Solid Works),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę (poziom wynagrodzenia uzależniony od doświadczenia zawodowego),
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz 1 członka rodziny,
  • Dofinansowane obiady,
  • 1 raz w roku family day,
  • Paczki na święta,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego na 3 poziomach - 100% dofinansowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.