Netbox Polska Sp. z o.o. S.K.A.

INŻYNIER KONSTRUKTOR

Od: Netbox Polska Sp. z o.o. S.K.A.
Miejsce pracy: Czachorowo (gmina Gostyń)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

Główne zadania:

  • Tworzenie projektów maszyn i urządzeń
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej elementów
  • Współpraca z kooperantami i dostawcami

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego, zdobyty tytuł inżyniera (preferowana Politechnika, wydział Mechatroniki, Budowy Maszyn lub podobny)
  • Znajomości obsługi oprogramowania SolidWorks
  • Znajomości budowy maszyn i rysunku technicznego
  • Doświadczenia w pracy w biurze technicznym na stanowisku technologa, konstruktora (dodatkowy atut)
  • Doświadczenia w projektowaniu i konstruowaniu maszyn oraz w prowadzeniu elektronicznej dokumentacji technicznej (dodatkowy atut)
  • Terminowości, dokładności i samodyscypliny w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i dobrze rozwiniętej firmie mającej silną pozycję na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia branżowe oraz realizację ambitnych zadań
    i projektów w dziale rozwoju technicznego
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie technologii innowacyjnych