Horyzont Doradztwo Personalne

Inżynier Konstruktor

Od: Horyzont Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Bielsko Biała

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej.

W związku z rozbudową działu konstrukcyjnego poszukujemy osób, które chcą dołączyć do zespołu.

Zadania:

  • wykonywanie rysunków produktów i komponentów według wewnętrznych zasad projektowania (Concept Rules),
  • rozwój nowych produktów,
  • współpraca z innymi działami w zakresie konstrukcji oraz propozycji dostawców w celu otrzymania jak najlepszych komponentów,
  • cotygodniowe raportowanie/rozliczanie czasu pracy,
  • udział w utrzymaniu i doskonaleniu Systemu Zarządzania Jakością i Systemu Zarządzania Środowiskiem.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (mile widziana znajomość drugiego języka – niemieckiego lub francuskiego),
  • wiedza na temat zasad wymiarowania i tolerowania wg ISO i GD&T,
  • obsługa przynajmniej jednego z programów do projektowania przestrzennego: Catia, NX, ProE, Mechanical Desktop, Inventor, itp.,
  • prawo jazdy kategorii B.

Klient oferuje:

  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • stabilność zatrudnienia,
  • szkolenia, a tym kursy językowe,
  • pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.